Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hyséac New Skin Serum
AQUA (WATER, EAU) - DIMETHICONE - PROPANEDIOL - POLYSORBATE 20 - GLYCOLIC ACID - MALIC ACID - SODIUM POLYACRYLOYLDI- METHYL TAURATE - LACTIC ACID - SODIUM HYDROXIDE - BUTYLENE GLYCOL - 1,2-HEXANEDIOL - DI- GLYCERIN - GLYCERIN - POLYSILI- CONE-11 - GLYCINE - PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL - CHLORPHENESIN - PENTYLENE GLYCOL - PARFUM (FRAGRANCE) - PHYTOSPHINGOSINE - LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT - XANTHAN GUM - ZINC LACTATE - ASIATICOSIDE - GLY- CYRRHIZA INFLATA ROOT EXTRACT - SODIUM BENZOATE - CAPRYLYL GLYCOL - DECYL GLUCOSIDE - RHAMNOSE - GLUCOSE - GLUCURONIC ACID.
's Ochtends en/of 's avonds op de droge gereinigde huid aanbrengen. Wordt op zich gebruikt of onder de 3-Regul verzorging voor een extra krachtige routine tegen onzuiverheden, of onder de AGE-PROTECT Fluid voor een anti-agingroutine tegen onzuiverheden bij volwassen vrouwen.
3 patenten (TLR2 REGUL, MPA REGUL, ZOETHOUT) - 6% AHA-complex (appelzuur, glycolzuur, melkzuur) - Plantaardig extract Pore Refiner - Zink - Thermaal Water van Uriage
Gezicht – Niet comedogeen
Dit product bevat AHA's: gebruik een zonnebescherming bij blootstelling aan de zon.
Niet op de oogomtrek aanbrengen.
| CNK | 4157863 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 158 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |