Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Creëert een warme, tropische atmosfeer. Bevat: bergamot, rosalina, ylang ylang, benzoë, sandelhout, virg. ceder.
| CNK | 4360624 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 106 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |