Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Mix van essentiële oliën Spierolie van Fytostar is een hoogwaardige mix van essentiële oliën voor de verzorging van vermoeide en stijve spieren. Ideaal voor en na elke lichamelijke inspanning. Deze snelwerkende olie wordt onmiddellijk opgenomen. Vermoeide & stijve spieren Snelwerkend OPWARMEND EFFECT UITWENDIG GEBRUIK
Fytostar Spierolie Spray 30ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Een mix van essentiële oliën: wintergreen, eucalyptus, zilverden, kaneel, kruidnagel, jeneverbes, lavendel, kajaputti, munt, rozemarijn aangevuld met arnica, sintjanskruid, kamfer & menthol.
| CNK | 1478817 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Fytostar |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 41 mm |
| Diepte | 134 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |