Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Alfa Detox Forte V-caps 30 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Brede formule met werking op de 3 fasen van detoxificatie.
| Ingrediënten per 2 vegetarische capsules | Actieve hoeveelheid | RI* |
|
N-acetyl-L-cysteïne |
298 mg | - |
| Mariadistel 25:1 (80% silymarine) | 300 mg | - |
| Desmodium 4:1 | 250 mg | - |
| Artisjok 10:1 (5% cynarine) | 200 mg | - |
| Paardenbloem 4:1 (2% flavonoïden) | 200 mg | - |
*RE: referentie-inname
Hulpstoffen: HPMC, L-leucine, microkristallijne cellulose, siliciumdioxide.
Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 12 jaar, tijdens de zwangerschap of bij het geven van borstvoeding.
Niet gebruiken bij galstenen zonder advies van uw arts (risico om de gemeenschappelijke galweg te blokkeren).
2 vegetarische capsules per dag: 1x 's morgens en 1x 's middags gedurende twee weken.
Bij pre-cirrose, cirrose, hepatitis: 2 tot 3 capsules per dag gedurende min. 3 maanden of volgens advies van de arts.
Veel water drinken (1,5 liter per dag), alcohol vermijden, gezond eten.
| CNK | 4795951 |
|---|---|
| Organisaties | Nutrifarma |
| Merken | Alfa |
| Breedte | 75 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Vegan, Vegetarisch, Zonder allergenen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |