Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Ervaar de geur van een warme zomerdag al zittend onder een citroenboom. Citrus Verfrissende Douchecrème met de geur van o.a. citroen en sinaasappel, zorgt voor een verfrissende en opwekkende douche-ervaring. Zonnebloemolie verzorgt en behoudt de natuurlijke vochtbalans van je huid. Milde plantaardige wasactieve stoffen reinigen in alle zachtheid en drogen de huid niet uit. Na het douchen voelt je huid aangenaam soepel aan.
Reinigen - Verfrissen
Water (Aqua) - Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil - Alcohol denat. - Coco-Glucoside - Disodium Cocoyl Glutamate - Glycerin - Sodium Cocoyl Glutamate - Citrus Limon (Lemon) Peel Oil - Carrageenan - Citric Acid - Xanthan Gum - Fragrance (Parfum) - Limonene - Linalool - Citral
Van biologische teelt
Aanbrengen op de vochtige huid en goed afspoelen met water.
| CNK | 4856928 |
|---|---|
| Organisaties | Weleda |
| Merken | Weleda |
| Breedte | 57 mm |
| Lengte | 57 mm |
| Diepte | 204 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |