Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Intensief egaliserende verzorging tegen puistjes, mee-eters anti-vlekken.
INCI : LAB14.22/C.33 - INGREDIENTS (CONTAINS) : AQUA (PURIFIED WATER), GLUCONOLACTONE, CYCLOPENTASILOXANE, PROPANEDIOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, NIACINAMIDE, SODIUM HYDROXIDE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SALICYLIC ACID, SACCHARIDE ISOMERATE, CITRIC ACID, DIMETHICONOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, POLYSORBATE 60, SODIUM CITRATE, SORBITAN ISOSTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE)
| CNK | 3925294 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 159 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |