Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Reuma
Diabetes
Senioren
Comfort
Een aangepast weefsel:
Een aangepaste zool:
| CNK | 2367316 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 337 mm |
| Lengte | 230 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |