Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Getinte, hydraterende lippenverzorging.
Bevat actieve fyto-bestanddelen met een verzachtende basis.
- Abrikozenpitolie om de huid te voeden
- Carnaubawas om uitdroging van de huid te voorkomen
95% natuurlijke oorsprong.
Vegan
Voornamelijk samengesteld uit Zonnebloemolie en Carnaubawas.
Verrijkt met rijke, edele ingrediënten (Onverzeepbare Karitéboter, Ricinusolie)
| CNK | 4872925 |
|---|---|
| Organisaties | Melisana |
| Merken | Dermophil |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 62 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |