Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Doppen in rubber voor gaanstokken
Verpakking: per stuk
Nr. 5-0 = 8 mm
Nr. 3-0 = 12 mm
Nr. 2-0 = 14 mm
Nr. 0 = 16 mm
Nr. 1 = 18 mm
Nr. 2 = 20 mm
Nr. 3 = 22 mm
18 mm model Quattro
18 mm model Quattro
Doppen in rubber voor gaanstokken
LATEX
| CNK | 1047505 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |